Tri srebrne medalje za bicikliste Sputnjika u Šid

ObjektiVa pre 22 sata
Tri srebrne medalje za bicikliste Sputnjika u Šid

U nedelju je u Šidu održan četvrti Kup Srbije u drumskom biciklizmu na kružnoj stazi koja je zbog velike vrućine bila izuzetno zahtevna i teška za sve učesnike.

Biciklisti Suputnjika iz Valjeva osvojili su ukupno tri srebrne medalje. U konkurenciji kadetkinja Nevena Lazarević zauzela je drugo mesto i donela klubu prvu medalju. U trci mlađih kadeta Sava Starčević je izborio srebro, iako je staza bila izuzetno zahtevna za njegov uzrast. U kategoriji početnika Momčilo Vlaisavljević je posebno zablistao i zasluženo se popeo na drugi stepenik pobedničkog postolja i tako upotpunio uspešan dan za klub. Od ostalih takmičara BK

Povezane vesti »

Divnić pobednik Kupa Srbije u Šidu

Divnić pobednik Kupa Srbije u Šidu

Ozon press pre 11 sati
Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »