Vraća se Proleter: Zrenjanin posle 20 godina dobija klub, Naftagas menja ime

Mondo pre 1 sat  |  Milutin Vujičić
Vraća se Proleter: Zrenjanin posle 20 godina dobija klub, Naftagas menja ime

Proleter iz Zrenjanina ugasio se 11. decembra 2005. godine i od tada jedan od najvećih gradova u Srbiji praktično nema svoj fudbalski klub.

To bi trebalo da se promeni ovog leta pošto prema najnovijim najavama Naftagas iz Elemira menja ime u Proleter i ubuduće će svoje utakmice igrati na zrenjaninskom Karađorđevom parku, prenosi " Sportski žurnal". U pitanju je klub koji je dominirao ovog proleća u trećoj ligi (Srpska liga "Vojvodina") i koji je tako ušao u Prvu ligu Srbije, a u pokušaju da stvori uslove za igranje u jačoj konkurenciji - stvorila se ideja da se igra u obližnjem Zrenjaninu. "Drži se u

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »