Beograd dobija granični prelaz na železničkoj stanici Prokop
Biznis.rs pre 13 sati | Redakcija Biznis.rs

Vlada Srbije donela odluku
Vlada Srbije donela je odluku da se otvara stalni granični prelaz za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe Beograd Centar, na istoimenoj železničkoj stanici, poznatoj i kao Prokop. Kako je objavljeno u Službenom glasniku, na tom graničnom prelazu odvijaće se međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe koji ne podleže pregledu inspekcijskih službi, a poslovi iz nadležnosti granične policije i carine obavljaće se neprekidno, u skladu sa sistemom












