Svaki drugi poginuli je bio na motoru! Jeziv bilans na putevima u Srbiji!

Telegraf pre 22 sata  |  Telegraf.rs
Svaki drugi poginuli je bio na motoru! Jeziv bilans na putevima u Srbiji!

Uprava saobraćajne policije izdala je hitno upozorenje za sve učesnike u saobraćaju nakon alarmantnih podataka iz prethodne nedelje.

Tokom protekle sedmice u Republici Srbiji dogodila se čak 721 saobraćajna nezgoda, u kojima je život izgubilo 8 osoba, dok su čak 372 lica povređena, saopštila je Uprava saobraćajne policije. Posebno zabrinjava statistika od početka juna. Na srpskim putevima je u ovom mesecu poginulo 14 osoba, od kojih su polovina (sedam) bili vozači dvotočkaša. To znači da je svaki drugi poginuli vozač u junu mesecu upravljao motociklom ili mopedom. Kaciga nije samo zakon, već

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »