„Ohrabrujući napredak“: Šef iranske diplomatije o razgovorima sa SAD

Danas pre 1 sat  |  Beta
„Ohrabrujući napredak“: Šef iranske diplomatije o razgovorima sa SAD
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči pohvalio je kasno sinoć „pozitivnu i konstruktivnu atmosferu“ na razgovorima sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) u Švajcarskoj. „Ohrabrujući napredak je postignut, uključujući uspostavljanje mehanizma koji omogućava nastavak tehničkih diskusija“, napisao je Aragči na društvenoj mreži Iks (X) posle završetka prve runde razgovora između Teherana i Vašingtona u Švajcarskoj, opisujući „pozitivnu i konstruktivnu

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »