„Ohrabrujući napredak“: Šef iranske diplomatije o razgovorima sa SAD
Danas pre 1 sat | Beta

Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči pohvalio je kasno sinoć „pozitivnu i konstruktivnu atmosferu“ na razgovorima sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) u Švajcarskoj. „Ohrabrujući napredak je postignut, uključujući uspostavljanje mehanizma koji omogućava nastavak tehničkih diskusija“, napisao je Aragči na društvenoj mreži Iks (X) posle završetka prve runde razgovora između Teherana i Vašingtona u Švajcarskoj, opisujući „pozitivnu i konstruktivnu












