Granični železnički prelaz biće otvoren na Prokopu

Radio 021 pre 11 sati  |  Nedeljnik (Milica Rilak)
Granični železnički prelaz biće otvoren na Prokopu

Vlada Srbije donela je odluku da se otvara stalni granični prelaz za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe "Beograd centar", na istoimenoj železničkoj stanici, poznatoj i kao Prokop. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Kako je objavljeno u Službenom glasniku, na tom graničnom prelazu odvijaće se međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe koji ne podleže pregledu inspekcijskih službi, a poslovi iz nadležnosti granične policije i carine obavljaće se neprekidno, u skladu sa sistemom integrisanog upravljanja granicom u Republici Srbiji, piše Nedeljnik. Šta je "integrisani prelaz"? Integrisano upravljanje granicom, poznatije po skraćenici IUG, predstavlja savremeni evropski

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »