Drama u Rakovici: posle svađe u saobraćaju pucao na vozača kombija
RINA pre 2 sata

BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske stanice Čukarica i Interventne jedinice 92, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su D.
D. (1970) zbog sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, saopštio je MUP. Kako se sumnja, D. D. je juče u Rakovici, upravljajući automobilom marke „mercedes”, nakon konflikta u saobraćaju sa dvadesetpetogodišnjim vozačem kombija „opel vivaro”, ispalio nekoliko hitaca iz vatrenog oružja u njegovom pravcu. Policija sumnja da je D. D, dok se udaljavao, na










