Veliki skup u prestonici: Pokret Snaga Srbije održao konvenciju pred punom MTS dvoranom

Veliki skup u prestonici: Pokret Snaga Srbije održao konvenciju pred punom MTS dvoranom

Konvenciju je otvorio predsednik Pokreta Dragomir Karić, koji je istakao da Pokret već više od dvadeset dve godine ostaje dosledan idejama razvoja, rada, porodičnih vrednosti i ekonomskog napretka Srbije.

On je poručio da Srbija mora da bude zemlja prilika za svakog čoveka koji želi da radi, stvara i gradi budućnost u svojoj otadžbini. U nastavku skupa govorili su predstavnici mladih, privrede i poljoprivrede, ukazujući na potrebu snažnije podrške domaćoj proizvodnji, zapošljavanju mladih i ravnomernom razvoju svih delova zemlje. Poseban utisak ostavili su govori studenata, učesnika konvencije, koji su otvoreno govorili o problemima i očekivanjima svoje generacije.

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »