Iranci u svlačionici ostavili poruku Amerikancima: "Od drevne Persije..." FOTO

B92 pre 1 sat
Iranci u svlačionici ostavili poruku Amerikancima: "Od drevne Persije..." FOTO

Delegacija iranske reprezentacije imala je poruku za Amerikance u Los Anđelesu.

Nakon susreta sa Belgijom (0:0), Iranci su ostavili pismo u svlačionici. Poslali su važnu poruku o identitetu, dostojanstvu i zajedništvu. "Od drevne Persije od pre više hiljada godina do savremenog Irana danas, duh Irana ostao je živ i postojan. Došli smo u Los Anđeles s ponosom, takmičili se časno i odlazimo dostojanstveno. Hvala, Los Anđelese, na gostoprimstvu. I hvala svakom Irancu koji je tokom ovih 180 minuta fudbala dao svoje srce, glas i dušu za Iran. Neka

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »