Vaša pisma: Kvar na vodovodnoj cevi u Sedmoj ulici
Plus online pre 1 dan | Pirot Plus Online

Naša sugrađanka poslala je poruku redakciji: Kvar na vodobodnoj cevi u Sedmoj ulici (valjda, haotično je sa nazivima), iz Vodovoda i posle bezbroj poziva poslednjih par dana ne šalju nikakvu ekipu. Ovako izgleda Četvrta ulica. Možda ako se objavi kod Vas na portalu neko i počne da radi posao za koji je (pre) plaćen. Hvala, pozdrav! * B.J.










