Amerikanci napali: Dvoje mrtvih VIDEO

B92 pre 2 sata
Amerikanci napali: Dvoje mrtvih VIDEO

Snage Južne komande američke vojske (SOUTHCOM) izvele su još jedan vazdušni udar na brod na Karibima kojim su upravljale proglašene terorističke organizacije, i tom prilikom su ubijena dva muškarca na brodu.

U saopštenju, koje je objavljeno na platformi X, navodi se da je napad izvršen po naređenju komandanta SOUTHCOM-a, generala Fransisa L. Donovana. "Zajednička operativna grupa 'Južno koplje' izvela je smrtonosni kinetički napad na brod kojim upravljaju označene terorističke organizacije. Obaveštajne službe su potvrdile da je brod prolazio poznatim rutama za trgovinu drogom na Karibima i da je bio uključen u operacije trgovine drogom. Dva muškarca-narkoterorista su

Povezane vesti »

Svet, najnovije vesti »