Bivši reprezentativac Srbije o 15. martu: Studenti su mi spasili život

Luftika pre 11 sati
Bivši reprezentativac Srbije o 15. martu: Studenti su mi spasili život

Bivši reprezentativac Srbije u odbojci Marko Samardžić, koji je završio u bolnici nakon protesta 15. marta 2025. godine, oglasio se nakon navoda tužilaštva i zvaničnika “da su studenti planirali simulaciju zvučnog topa”.

Kako je naveo Samardžić, ne može da ostane nem na “zamenu teza kojoj svi svedočimo”, a zatim ispričao kako je nakon događaja tokom petnaestominutne tišine završio u bolnici nakon što mu je reagovao pejsmejker. “Teško mi je da prihvatim da se neko ko je nakon tog događaja imao osam udara defibrilatora srca, završio na lečenju i prošao kroz veoma težak period, danas predstavlja kao neko ko treba da objašnjava ili opravdava ono što mu se dogodilo. Tog 15. marta tokom

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »