"Prišla sam detetu i videla da i dalje diše": Ispovest doktorke za Kurir koja je prva ušla u "Ribnikar" nakon masakra: "Dok je ubica pucao, pozvala me je ćerka"

Kurir pre 1 sat
"Prišla sam detetu i videla da i dalje diše": Ispovest doktorke za Kurir koja je prva ušla u "Ribnikar" nakon masakra: "Dok je…

Pred Višim sudom u Beogradu prošle sedmice je izrečena presuda Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima maloletnog ubice iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar".

Kada se spomene 3. maj i OŠ "Vladislav Ribnikar", čega se prvo seća i gde smo mi danas kao društvo nakon ove ogromne tragedije koja nas je zadesila, za emisiju "Redakcija", govorila je dr Ivana Stefanović - Hitna pomoć. - Tog dana sve je počelo kao i 3. maja 2023. godine - bio je lep i miran dan, ali se završio na način koji je zauvek promenio sve nas koji smo ga doživeli. U tom trenutku bila sam na poslu kada me je dete pozvalo i reklo šta se dešava u školi,

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »