Arnold pred Francuze: Uvek izlazimo da pobedimo
Sport klub pre 2 sata | Autor: Igor Jagličić

Konzervativna igra protiv fudbalske supersile kakva je Francuske, nije u planovima Iraka, rekao je australijski selektor Grejem Arnold pred večerašnju utakmicu.
Iračani, u tek svom drugom učešću na Svetskom prvenstvu, započeli su turnir u Grupi I teškim porazom od Norveške - 1:4. „Oduvek sam bio trener koji izlazi na teren očekujući da će pobediti u utakmici, a ne pokušavajući da ne izgubi“, rekao je Australijanac, koji je takođe predvodio Irak u kvalifikacijama. „Ako imate taj mentalitet, da, imaćete utakmice u kojima se to neće desiti. Ali, biće dana i kada će se to desiti. I ako imate taj način razmišljanja i pokušate











