Vučićević i Blagojević preuzeli RTV Majdanpek bez naknade
Cenzolovka pre 1 sat | Milica Ljubičić

Vlasnici provladinih tabloida Alo-a i Informera, Saša Blagojević i Dragan J. Vučićević, postali su vlasnici desete lokalne televizije od početka godine. Preko zajedničke firme Best Media Team preuzeli su televiziju T1 i portal iz Zaječara, i to bez nakande. Bivši vlasnik kaže za Raskrikavanje da je Best Media Team preuzela na sebe da plati sva dugovanja i obaveze, koje su, prema dostupnim podacima iz finansijskih izveštaja, na kraju 2025. iznosila vise od 75 hiljada evra.
Saša Blagojević i Dragan J. Vučićević nastavili su da se šire na tržite lokalnih medija. Ovog meseca su preko zajedničke firme Best Media Team postali vlasnici kompanije Radio televizija Majdanpek iz Zaječara koja izdaje televiziju T1 i portal, objavila je Asocijacija nezavisnih elektronskih medija (ANEM). Prema ugovoru o prenosu udela koji je potpisan početkom juna, dosadašnji vlasnik Goran Nikolić, preneo je vlasništvo na Best Media Team bez novčane naknade. Na






