"Jedva čekam da idem u zatvor zbog zvučnog topa, to bi bilo nešto najsmešnije na svetu", Vučić: "Svi iz bezbednosnog sektora znaju da je to laž, a mislim da znamo i od koga je potekla"

Blic pre 1 sat
"Jedva čekam da idem u zatvor zbog zvučnog topa, to bi bilo nešto najsmešnije na svetu", Vučić: "Svi iz bezbednosnog sektora…

"27. juna biće zanimljivo od najveće srpske zastave do dron šoua, robota.

Meni mnogo više znači šta će da bude izrečeno kao plan za budućnost, kao program, šta je to što mi moramo da uradimo u našoj zemlji, kako da se borimo za napredak naše zemlje, i to je ono što je najvažnije. I ja se pripremam za to i radimo teško i naporno da bismo mogli", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić govoreći o predstojećem skupu koji organizuje SNS. - Nešto ćemo 27, nešto ćemo 28, nešto 29. ali su to dani kada ćemo mnogo toga da predočimo

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »