"Imao sam puno poziva kada sam napustio Partizan - svima sam rekao isto!" Željko Obradović održao spektakularnu konferenciju po povratku u Panatinaikos.

Kurir pre 7 sati
"Imao sam puno poziva kada sam napustio Partizan - svima sam rekao isto!" Željko Obradović održao spektakularnu konferenciju…

Od najnovijeg Hronološki Završena je konferencija za medije na kojoj je Željko Obradović predstavljen kao novi-stari trener. "Bilo bi veoma dobro, ako bi Panatinaikos došao do osme.

To bi bilo veoma lepo", rekao je Obradović. "Hvala mu na tim rečima. Ali, znate, ovaj klub je veliki kao i očekivanja. Znam to. Danas je njegov rođendan, svi smo srećni. Moramo odmah da krenemo da radimo. Sve je tamo, koliko ćemo ozbiljni da budemo, iskreni jedni prema drugima i kako ćemo da ubedimo igrače da su oni najvažniji od svih. Loš dan je loš dan, ali moramo da se držimo zajedno i da damo sve od sebe. Ovaj klub uvek želi da bude najbolji i nemam sumnje oko

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »