Nisu mu ostavili bakšiš, konobar im se osvetio: Priča se brzo proširila, jedni ga hvale, drugi preziru
Kurir pre 4 sati

Iako je upozoren da bi zbog ovog odvažnog poteza mogao da dobije otkaz, on smatra da je postupio potpuno ispravno.
Iako neki tvrde da je američka kultura davanja bakšiša "izmakla kontroli", drugi od nje zavise kako bi prehranili porodicu i platili račune. Upravo zato je jedan konobar osetio potrebu da se suoči sa gostima koji mu nisu ostavili uobičajenih 10 do 20 odsto napojnice. Opisao je kako je dao sve od sebe da pruži "vrhunsku" uslugu za njihovim stolom – samo da bi oni otišli bez da mu se "zahvale“ ostavljanjem nekoliko dolara. Na društvenoj mreži Reddit, konobar je








