Fudbaleri Irana ostavili rukom pisanu poruku u svlačionici u Los Anđelesu

Radio sto plus pre 1 sat
Fudbaleri Irana ostavili rukom pisanu poruku u svlačionici u Los Anđelesu

Rukom pisana poruka ostavljena je u njihovoj svlačionici, posle remija 0:0 sa Belgijom.

Fudbaleri Irana se takmiče na Svetskom prvenstvu dok njihova država sa Sjedinjenim Američkim Državama, koje su suorganizatori turnira uz Kanadu i Meksiko, pregovara o okončanju rata. “Od drevne Persije od pre nekoliko hiljada godina do civilizovanog Irana danas, duh Irana ostaje živ i nepokolebljiv. Došli smo u Los Anđeles sa ponosom, takmičili se sa čašću i odlazimo sa dostojanstvom”, navodi se u poruci koju je objavio Fudbalski savez Irana, prenosi danas Bi-Bi-Si

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »