Šarif: Razgovori konstruktivni, postignut ohrabrujući napredak

RTV pre 15 sati  |  Tanjug
Šarif: Razgovori konstruktivni, postignut ohrabrujući napredak

BIRGENŠTOK - Premijer Pakistana Šehbaz Šarif izjavio je danas da je prvi sastanak Komiteta na visokom nivou u okviru Islamabadskog memoranduma o razumevanju uspešno završen u švajcarskom Birgenštoku.

"Razgovori su održani u pozitivnoj i konstruktivnoj atmosferi i doveli su do ohrabrujuceg napretka, uključujuci dogovor o mapi puta ka konačnom sporazumu u roku od 60 dana, osnivanje Komiteta na visokom nivou za politički nadzor i početak daljih tehničkih razgovora", rekao je Šarif u objavi na društvenoj mreži Iks. Šarif je pohvalio rukovodstvo i Sjedinjenih Američkih Država i Irana za njihovu kontinuiranu posvecenost konstruktivnom angažovanju i zahvalio svim

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »