DEPONIJA u Malim Pčelicama: Kontejneri prazni, a oko njih smeće na sve strane (VIDEO)
InfoKG pre 1 dan | InfoKG

U Ulici Ljubomira Jovanovića u Malim Pčelicama formirana je deponija.
Meštani tog dela grada apeluju na nadležne da uklone smeće. Kada se sa državnog puta, u Ulici Kraljevačkog bataljona, kod Grošničke stanice, iz pravca grada skrene desno ulazi se u Ulicu Ljubomira Jovanovića. Čim se skrene prvo na šta se “naleti” su dva prazna kontejnera, a oko njih smeće na sve strane. Nije poznato da li su kontejneri bili puni, pa su građani bacali smeće oko njih ili je reč o nesavesnim pojedincima koji bacaju smeće gde stignu. Nejasno je zbog










