Doneta odluka: Mina Kostić ipak ne napušta bolnicu "Laza Lazarević", ovo je razlog
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Pevačica Mina Kostić trebalo je danas da napusti bolnicu "Laza Lazarević" i nastavi lečenje kod kuće, ali do toga ipak neće doći.
Kako se navodi, u bolnici "Laza Lazarević" došlo je do tehničkih problema u administraciji, zbog čega procedura otpusta nije mogla u potpunosti da se završi. To je sprečilo pevačicu da ode svojoj kući, iako su postojale naznake s obizom da je njeno zdravstveno stanje stabilno i nema komplikacija zbog kojih bi je zadržali. Još uvek nije poznato da li će se to dogoditi sutra ili u narednim danima. Svakako, očekuje se da će pevačica ustanovu napustiti čim se završe










