"U bolnici sam, ne mogu da hodam": Oglasila se Dara iz Jasenovca, glimica otkrila kako se oseća nakon teške saobraćajke

Blic pre 2 sata
"U bolnici sam, ne mogu da hodam": Oglasila se Dara iz Jasenovca, glimica otkrila kako se oseća nakon teške saobraćajke

Trenutno se nalazi u bolnici sa povredom karlice zbog koje ne može da hoda.

U vozilu su bila još dve devojke i sve su zadobile lakše povrede. Glumica Biljana Čekić sredinom prošle sedmice je izgubila kontrolu nad automobilom i sletela sa puta, a sada se oglasila za "Blic" i otkrila da se nalazi u bolnici. Naime, Biljana nam je kratko rekla da je dobro, ali da trenutno ne može da hoda zbog nateknuća karlice. - U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam - rekla nam je Biljana kratko. -

Povezane vesti »

Ključne reči

Kultura, najnovije vesti »