Potrebno vreme i strepljene: Odbojkašice završile azijsku turneju u Ligi nacija i jedva čekaju turnir u Beogradu
Večernje novosti pre 6 sati

NISU impresionirale, ali nisu ni razočarale. Odbojkašice su se azijske turneje u Ligi nacija vratile sa dve pobede i šest poraza, od kojih čak četiri u taj-brejku. Devojke su ispile nekoliko gorkih pilula, ljutile selektora Zorana Terzića, ali pokazale da se u budućnsoti od njih mogu očekivati bolji rezultati. A novi izazov je za tri nedelje, kada će se u "Beogradskoj areni" od 8. do 12. jula odigrati poslednji turnir elitnog takmičenja.
foto volleyballworld.com Srpkinje su u Pasig sitiju (Filipini), kao i u Nanđing (Kina), ostavrile jednu ubedljivu pobedu (Dominikanska R.), dva poraza u taj-brejku (bolan protiv Japana i Italije) i doživele lekciju od Amerikanki (1:3). - Verujem u devojke,pokazale su na treninzima i utakmicama u Pasig sitiju puno dobrih stvari. Naravno moramo da treniramo, da napredujemo, ali verujem u ovaj proces. One su mlade, žele da rade, što je jako dobro. U prvom setu protiv






