Podnet novi zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru
Ekapija pre 2 dana

(Foto: Shutterstock/frantic00) Grad Čačak podneo je u petak, nešto posle ponoći, novi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole na osnovu usaglašenog zahteva za vidikovac na Kablaru.
Prethodno je 9. juna Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo rešenje kome se odbacuje zahtev Grada Čačka kao investitora za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru. Kako se navodi u obrazloženju, ovom ministarstvu Grad Čačak podneo je zahtev za izdavanje rešenja kojim se odobrava upotreba izvedenih radova na ovom objektu. Uvidom u dostavljeni zahtev i priloge, nadležni organ je utvrdio da za postupanje po zahtevu nije ispunjeno








