"U bolnici sam, ne mogu da hodam": Oglasila se Dara iz Jasenovca nakon saobraćajke

Kurir pre 2 sata
"U bolnici sam, ne mogu da hodam": Oglasila se Dara iz Jasenovca nakon saobraćajke

Nakon što je sredinom protekle sedmice izgubila kontrolu nad vozilom i sletela sa kolovoza, mlada glumica Biljana Čekić oglasila se za medije i potvrdila da je zadržana na bolničkom lečenju.

U kratkoj izjavi ona je poručila da se oseća dobro, ali da je trenutno nepokretna usled povrede koju je zadobila. "U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam", kratko je izjavila Biljana za Blic. Pogledajte fotografije Biljane u ulozi Dare iz Jasenovca: Prema prvim informacijama koje je preneo portal " Srpskainfo", udes je bio izuzetno silovit, a prava je sreća što posledice nisu bile fatalne. "Ona je

Povezane vesti »

Ključne reči

Kultura, najnovije vesti »