Biciklista vozio sa 4 promila alkohola u krvi, pa se sudario se sa džipom

Jugmedia pre 5 sati  |  JuGmedia
Biciklista vozio sa 4 promila alkohola u krvi, pa se sudario se sa džipom

Pedesetosmogodišnji Nišlija, neverovatnim sticajem okolnosti prošao je samo sa lakim telesnim povredama prilikom sudara sa vozilom „džip“.

Međutim, ono što je još neverovatnije je da je alkotestiranjem ustanovljeno da je biciklista u organizmu imao više od četiri promila alkohola pa je pravo čudo kako je uopšte bio pri svesti, piše Nova S. Do udesa je došlo juče oko 10.30 sati u Ulici Petra Velebita, biciklista je samo lakše povređen ali je policija ostala u čudu kada je videla rezultat alkotestiranja. Ova koncentracija alkohola, kako se navodi u literaturi, smatra se opasnim po život jer dovodi do

Povezane vesti »

Regioni, najnovije vesti »