Besplatna Letnja škola robotike i ovog leta u Gradskom kulturnom centru: Prijave od sutra
Užice oglasna tabla pre 1 dan

Četvrta po redu Letnja škola robotike i programiranja biće relaizovana u periodu od sredine jula do kraja avgusta u zavisnosti od broja polaznika.
Sutra će na profilima na društvenim mrežama i sajtu GKC-a biti postavljeni linkovi za prijave i otvoreni do 1. jula. Škola je i ove godine besplatna za sve zainteresovane učesnike. Prema rečima Filipa Baralića direktora GKC-a, ovo je jedan od programa za decu na koji je ustanova veoma ponosna. „Uvek vlada veliko interesovanje, prošle godine imali smo više od 80 polaznika. Letnja škola robotike je prilika da deca nauče osnovne stvari, ali i da oni koji su je već







