Ministar Đurić: EXPO 2027 će zbližiti Srbiju, Balkan i Karibe
Radio sto plus pre 5 sati

Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je danas na 31. sastanku Saveta ministara Asocijacije karipskih država (ACS) u Panami da će međunarodna izložba EXPO 2027 zbližiti Srbiju, Balkan i Karibe. “EXPO 2027 u Beogradu je jedan od najambicioznijih međunarodnih poduhvata koje je Srbija ikada pokrenula i prva svetska izložba te vrste koja se održava u Jugoistočnoj Evropi. Vidimo je kao jedinstvenu priliku da okupimo vlade, institucije, kompanije, inovatore i










