Dubai se rastao sa petoricom u jednom danu
B92 pre 9 sati

Košarkaški klub Dubai saopštio je da su petorica igrača napustila taj tim.
Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armostrong, Bugi Elis i Met Rajan su okončali boravak u Emiratima. Elis se pridružio u martu na pozajmici iz Galatasaraja i, uprkos ugovoru za narednu sezonu, on se neće vraćati. Kaboklo je došao sredinom januara, upisavši 11 nastupa u Evroligi. Mejson je bio prvo pojačanje Dubaija 2024, međutim ove sezone nije odigrao niti jedan meč.











