Institut za transfuziju krvi pozvao punoletne sugrađane da daju krv i ove nedelje

Telegraf pre 6 sati  |  Telegraf.rs/Tanjug
Institut za transfuziju krvi pozvao punoletne sugrađane da daju krv i ove nedelje

Institut za transfuziju krvi Srbije poziva punoletne sugrađane da i ove nedelje daju krv od 7 do 19 radnim danima i subotom od 8 do 15 časova.

Akcije će biti organizovane i na terenu, pa će sutra transfuziološki autobus biti na "Cvetkovoj pijaci" od 10 do 15, a krv će moći da daju i zaposleni u Rudarskom basenu "Kolubara" (Ceroviti potok) od 11 do 15 sati. Planirano je još nekoliko akcija u Lazarevcu, i to u sredu u Termoelektrani "Kolubara" od 9 do 14, u četvrtak u "Kolubari prerada" u Vreocima i u petak "Polje D" u Baroševcu takođe od 9 do 14 sati. Autobus će u četvrtak biti u "Airport sitiju" od 9 do

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »