Pavkov sa mladima u Parku prirode Mali Bosut: Malim koracima za prirodu poslali smo veliku poruku
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs/PR

Iz Parka prirode „ Mali Bosut“ danas je poslata snažna poruka da priroda ima svoje saveznike među mladima, a ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov je istakla da su mladi iz ovog dela Srema pokazali odgovornost i spremnost da rade za prirodu i svoju zajednicu.
Ministarka je zajedno sa brojnim mladima iz osnovnih i srednjih škola, predstavnicima opštine Šid i timom upravljača zaštićenog područja na čelu sa Dejanom Bulatovićem, učestvovala u akciji u okviru nacionalne kampanje „Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti. „Mladi koji su učestvovali u današnjoj akciji, jasno su pokazali da, iako uskoro počinje raspust, ipak biraju da pomognu svojoj opštini i zaštićenom području. Uspeli smo danas da napravimo male korake za








