Još jedan zvaničan rastanak u Partizanu
B92 pre 7 sati

KK Partizan zvanično se rastao sa Sterlingom Braunom.
Kako su saopštili crno-beli, Braun napušta Partizan posle dve sezone i američki bek karijeru će nastaviti u novom klubu, pošto su Partizan i njegova naredna sredina postigli dogovor o transferu uz obeštećenje. Braun je u crno-belom dresu proveo dve sezone, tokom kojih je bio važan deo tima i dao značajan doprinos uspesima Partizana. Njegov odlazak označava kraj jednog poglavlja u Humskoj, dok će iskusni bek karijeru nastaviti u Žalgirisu, koji je Partizanu platio












