Izraelski ministar poručio Americi: Volimo Trampa i Vensa, ali na prvom mestu su nam vojnici Izraela

Večernje novosti pre 2 sata
Izraelski ministar poručio Americi: Volimo Trampa i Vensa, ali na prvom mestu su nam vojnici Izraela

LIDER izraelske desničarske stranke Jevrejska snaga i ministar nacionalne bezbednosti Itamar Ben Gvir usprotivio se danas "nesigurnom primirju" i poručio da je Izrael platio visoku cenu, ali je blizu odlučujuće pobede.

foto: JACK GUEZ / AFP / Profimedia - Jednačina mora da bude veoma jednostavna i jasna: država Izrael mora da bude bezbedna. Ako Izrael nije bezbedan, Bejrut će izgledati kao razoreni grad Beit Hanun. Poštujemo naše prijatelje. Volimo predsednika (SAD Donalda) Trampa. Ali na prvom mestu su nam vojnici Izraela. Pre svega naši borci, pre svega naši sunarodnici - rekao je Ben Gvir na sastanku poslaničke grupe svoje stranke u Knesetu, prenosi Tajms of Izrael. On je

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »