Partizanu platili obeštećenje za njega, pa ga otpustili posle nepunih godinu dana

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs
Partizanu platili obeštećenje za njega, pa ga otpustili posle nepunih godinu dana

Prethodnog leta je naprasno Partizan ostao bez igrača.

Olimpijakos je odlučio da plati obeštećenje i dovede Frenka Nilikinu iz Beograda, a ovaj Francuz se nije naigrao. Mučile su ga povrede, a i manja minutaža, dok su se sada Grci oprostili od njega. Nilikina je došao odjednom, čak se i Željko Obradović bunio zbog toga, ali je Partizan dobro zaradio od ovog beka, koji nije ispunio svoj potencijal. Ipak, može se pohvaliti Frenk Nilikina da je osvojio Evroligu, pa i prvenstvo Grčke u velikom derbiju sa Panatinaikosm.

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »