Partizanu platili obeštećenje za njega, pa ga otpustili posle nepunih godinu dana
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Prethodnog leta je naprasno Partizan ostao bez igrača.
Olimpijakos je odlučio da plati obeštećenje i dovede Frenka Nilikinu iz Beograda, a ovaj Francuz se nije naigrao. Mučile su ga povrede, a i manja minutaža, dok su se sada Grci oprostili od njega. Nilikina je došao odjednom, čak se i Željko Obradović bunio zbog toga, ali je Partizan dobro zaradio od ovog beka, koji nije ispunio svoj potencijal. Ipak, može se pohvaliti Frenk Nilikina da je osvojio Evroligu, pa i prvenstvo Grčke u velikom derbiju sa Panatinaikosm.












