U SREDU BEZ STRUJE ŠAŠINCI I EREM: Planirana isključenja zbog radova na mreži
Ozon pre 6 sati

SREMSKA MITROVICA – Zbog planiranih radova na elektrodistributivnoj mreži, u sredu, 24. juna, doći će do privremenog prekida u snabdevanju električnom energijom u dva sela na području Sremske Mitrovice.
Prema najavi nadležne elektrodistribucije, bez struje će od 8.30 do 13.30 časova ostati meštani Šašinaca i Erema. U Šašincima će isključenje obuhvatiti: Istovremeno, bez električne energije biće i svi potrošači u Eremu, gde je planirano isključenje na području celog sela. U slučaju ranijeg završetka radova, električna energija može biti uključena i pre predviđenog roka. Nadležni navode da su isključenja neophodna radi izvođenja radova na održavanju i unapređenju












