Proglašeno vanredno stanje u Mostaru! Šteta je gotovo stoprocentna, građani zabrinuti

Telegraf pre 3 sata  |  Telegraf.rs
Proglašeno vanredno stanje u Mostaru! Šteta je gotovo stoprocentna, građani zabrinuti

Veliki problem

Zbog velikog požara koji je jutros zahvatio deponiju Uborak i prouzrokovao gotovo potpunu materijalnu štetu na tom lokalitetu, Grad Mostar proglasio je vanredno stanje kako bi omogućio brzo i operativno delovanje nadležnih službi u saniranju posledica i organizaciji privremenog zbrinjavanja otpada. Gradonačelnik Mostara Mario Kordić izjavio je nakon vanredne sednice gradskog i kantonalnog štaba Civilne zaštite da je požar izazvao ogromnu štetu na deponijskom polju,

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »