"Ne pravite decu ako ne možete da ih vaspitavate" Naša pevačica šokirala izjavom: "Hvala Bogu što nemam..."
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Pevačica Sandra Valterović ponovo je privukla pažnju javnosti, kako objavom na društvenim mrežama, tako i starijom izjavom koja je ponovo isplivala u prvi plan i izazvala brojne reakcije.
Ona je svoje pratioce na Instagramu nedavno obradovala fotografijom iz kabine dok je isprobavala novi kupaći kostim. U provokativnom izdanju pozirala je u crnom modelu sa izrezima, koji je istakao njeno bujno poprsje i izvajan struk, uz kratak opis: "Uzeti ga.. top". Pored aktuelnih objava, ponovo je isplivala i njena ranija izjava o roditeljstvu, u kojoj je bez zadrške govorila o vaspitanju dece. - Hvala bogu što nemam dete u ovom veku, ne znam šta bih rekla...






