Srbija počela misiju „Evropsko prvenstvo“: Gordan Petrić izveo Orliće na Partizanov stadion
Mondo pre 4 sati | Mladen Šolak

Reprezentacija Srbije u uzrastu do 19 godina u ponedeljak uveče prvi put je trenirala na stadionu Partizana, na početku priprema za učešće na Evropskom prvenstvu u Velsu (od 29. juna).
U odsustvu niza važnih igrača, selektor Gordan Petrić okupio je ekipu u glavnom gradu Srbije i u četvrtak 25. juna povešće je u Vels, gde će 29. juna "orlići" igrati prvu utakmicu Evropskog prvenstva protiv Italije u Kernarfonu. Tri dana posle toga, 2. jula, Srbija će igrati protiv Ukrajine u Bangoru, a tri dana kasnije, 5. jula, protiv Hrvatske takođe u Kernarfonu. Među projektovanim nosiocima igre biće članovi ekipe koja je izborila istorijski plasman na EURO -












