Sjajna vest za Grobare: Partizan će Evropu igrati u Pioniru!

Telegraf pre 5 sati  |  Telegraf.rs
Sjajna vest za Grobare: Partizan će Evropu igrati u Pioniru!

Rukometni klub Partizan je posle dugo vremena uspeo da se vrati u Ligu šampiona.

Crno-beli su prethodni put u ovom takmičenju igrali pre 14 godina, dok Srbija punih 10 nema predstavnika, otkako je Vojvodina nastupala u sezoni 2015/2016. Partizan je sada spreman da predstavlja našu zemlju, dok su i potvrdili da će oni svoje utakmice u Ligi šampiona igrati u hali Aleksandar Nikolić (iliti u Pioniru). Kako kažu, oni žele da na ovaj način pomognu i navijačima koji žele da gledaju u što većem broju. O tome je govorio i sportski direktor kluba Ivan

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »