"Maji sam plaćala ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić na Blic poligrafu o Peci, prevarama, Staniji i Asminu: "Svi lažu, Stanija ga tera da me pljuje" (video)
Blic pre 9 sati

Maja Marinković je u vreme kada su se družile trošila samo novac zarađen u rijalitiju.
Priznaje da dnevno potroši više od 1000 evra. Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić bila je gost na ovonedeljnom Blic poligrafu, a u vrućoj stolici odgovarala je na razna provokativna pitanja. Aleksandra je kao po običaju, bez dlake na jeziku govorila o odnosu sa partnerom Pecom Raspopovićem i tome da li je u vezi bilo prevara, otkrila je da je Maji Marinković plaćala večere i da nije imala novca, ali i šta je istina o odnosu Asmina i Stanije Dobrojević. Da li








