Karlik se na Instagramu oprostio od trojice saigrača iz Partizana
Sportske.net pre 11 sati | Sportske.net

Partizan je pre kraja sezone uspeo da postigne dogovor sa svojim najboljim igračem, plejmejkerom Karlikom Džonsom koji će ostati među crno-belima, ali od kada je sezona završena, već trojica igrača iz spoljne linije tima su zvanično napustila Partizan.
Najpre je to učinio Dvejn Vašington, bukvalno odmah po završetku finalne serije plej-ofa AdmiralBet ABA lige je potvrdio da odlazi, a crno-beli su to ozvaničili jutro posle tog meča. Zatim je Nik Kalates ozvaničio svoj odlazak u ekipu solunskog PAOK-a, a danas je potvrđeno da ni Sterling Braun više nije košarkaš Partizana i očekuje se da vrlo brzo bude zvanično predstavljen kao novi član Žalgirisa. Karlik Džons je ovog popodneva istovremeno na svom Instagram nalogu












