"Ne idemo oslabljeni": Omladinci Srbije počeli pripreme za Evropsko prvenstvo!

Večernje novosti pre 3 sata
"Ne idemo oslabljeni": Omladinci Srbije počeli pripreme za Evropsko prvenstvo!

OMLADINSKA fudbalska reprezentacija Srbije započela je ovog ponedeljka pripreme za predstojeće Evropsko prvenstvo u Velsu, koje će se održati od 28. juna do 11. jula.

FOTO: Z. Jovanović Kako je saopštio Fudbalski savez Srbije, izabranici selektora Gordana Petrića su nakon okupljanja u nedlju uveče odradili prvi trening na stadionu Partizana. Petrić je izjavio da su svi igrači koji su došli maksimalno su spremni i zdravi. - Dosta igrača je u trenažnom procesu u klubovima. Treba da se naslonimo na njihov rad iz klubova i iskoristimo ova tri dana u Beogradu za rad bez lopte, da ih pripremimo što bolje. Potom, imaćemo tri dana u

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »