Mega dovela sinove bivšeg igrača Partizana!

Sportske.net pre 3 sata  |  Sportske.net
Mega dovela sinove bivšeg igrača Partizana!

I ovo leto je veoma zanimljivo u Megi gde se ponovo angažuju novi mladi igrači za koje se veruje da imaju veliki potencijal.

Pre tri dana Mega je angažovala Aleksandra Goljovića, sina nekadašnjeg slovenačkog reprezentativca Mladena Goljovića, a danas su predstavljena još dvojica talentovanih igrača. U pitanju su Milan i Uroš Šuput, inače sinovi nekadašnjeg košarkaša Partizana i Hemofarma Predraga Šuputa. Milan Šuput je krilni košarkaš, ima 22 godine, visok je 198 centimetara, a u Megu dolazi iz Sombora čiji je dres nosio u Košarkaškoj ligi Srbije. Na 30 mečeva u poseku je postizao 13.6

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »