Snajka Novaka Đokovića uživa u luksuzu: Saška snimljena na skupocenoj jahti, evo šta je radila

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Snajka Novaka Đokovića uživa u luksuzu: Saška snimljena na skupocenoj jahti, evo šta je radila

Đorđe Đoković i njegova supruga Saška u martu ove godine hitno su napustili Dubai i vratili se u Beograd zbog rata na Bliskom istoku.

Par je doneo odluku o povratku nakon što je zgrada u kojoj su živeli pogođena iranskim dronom. Reč je o luksuznoj nekretnini za koju je brat Novaka Đokovića navodno iskeširao čak dva miliona evra. Ipak, povratak u Srbiju ih nije sprečio da nastave da uživaju u luksuzu. Saška je na društvenim mrežama podelila fotografiju sa luks jahte na kojoj se baškari, ali i radi, pošto na slici nešto kuca na laptopu. Zanimljivo je da je ovaj par od samog početka želeo

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »