Još jedan požar na području Mostara: U gradu uvedeno vanredno stanje, evo šta je sada buknulo!

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs/Tanjug
Još jedan požar na području Mostara: U gradu uvedeno vanredno stanje, evo šta je sada buknulo!

U Vihovićima na području Mostara danas je izbio požar, a na terenu su dva vatrogasna vozila, javila je Srna, pozivajući se na Profesionalnu vatrogasnu jedinicu Mostar.

Požar je prijavljen u 17.25 sati i na terenu su dva vatrogasna vozila. Trenutno nema zvaničnih informacija o eventualnoj šteti na stambenim objektima. Grad Mostar proglasio je vanredno stanje zbog velikog požara koji je jutros izbio na deponiji "Uborak" kako bi omogućio brzo i operativno delovanje nadležnih službi u saniranju posledica i organizaciji privremenog odlaganja otpada, izjavio je gradonačelnik Mario Kordić. On je rekao, nakon vanredne sednice gradskog i

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »