Prolazi kroz pakao nakon udesa! Pevač potpuno slomljen jer ne može da obiđe povređenu suprugu
Telegraf pre 8 sati | Telegraf.rs

Pobednik ove sezone "Nikad nije kasno" po broju glasova na Fejsbuku bio je Jasmin Selmanović Jasko.
On je svoju pobedu posvetio supruzi koja je trenutno u bolnici zbog povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći koju su doživeli tik pred finale. Jasmin je zadobio lakše povrede ruke, dok je Selda zbog svojih povreda morala biti zadržana u bolnici. - Supruga i ja smo imali saobraćajnu nezgodu pre neku noć, kada smo se vraćali sa snimanja u Sjenicu. Ona je ovde, u bolnici u Beogradu, imala je tešku povredu. Ali, hvala Bogu, nije životno ugrožena. Oporavlja se, biće












