Bez tople vode u delu Novog naselja

NoviSad.com pre 17 sati
Bez tople vode u delu Novog naselja

Novi Sad – Potrošači dela Novog naselja danas neće imati tople vode.

Zbog radova na rekonstrukciji vrelovodne mreže u Ulici Seljačkih buna, od devet časova će biti prekinuta isporuka toplotne energije za pripremu tople potrošne vode za objekte u Seljačkih buna od broja 53 do 95, na Bulevaru kneza Miloša od 20 do 26 i Bate Brkića od 9 do 15. Normalizacija u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode očekuje se u poslepodnevnim časovima.

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »