Beogradske firme iznajmljivaće 34 radnika „Regionalnoj deponiji Pirot“ na godinu dana za 54 miliona dinara
Južne vesti pre 6 sati | Nikola Đukić

Konzorcijum tri beogradske agencije, koji predvodi Vizija 2019, angažovaće tokom narednih godinu dana 34 radnika različitih profila za potrebe JKP Regionalna deponija Pirot, za šta je nakon završenog tendera potpisan ugovor na 45 miliona dinara, odnosno 54 miliona dinara sa uračunatim PDV-om.
Iako je milionski posao poveren preduzećima iz glavnog grada, ugovor obavezuje partnere da na lokaciji Muntina padina zaposle isključivo ljude sa prebivalištem na teritoriji Pirotskog okruga. Javno-komunalno preduzeće Regionalna deponija Pirot ponovo će prebaciti kompletan teret pronalaženja i selekcije radne snage na privatni sektor. Pobednički beogradski konzorcijum, u kome se pored Vizije 2019 nalaze i firme Translu i G2 Falcon 2017 preuzima upravljanje ljudskim












