Drama na Novom Beogradu: Dečak (14) pao sa visine od 10 metara! Ima teške povrede kičme

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Drama na Novom Beogradu: Dečak (14) pao sa visine od 10 metara! Ima teške povrede kičme

Stravična nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara, saznaje "Telegraf.rs".

Kako saznajemo, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu i strmoglavio se u provaliju duboku više od deset metara. Na lice mesta odmah je stigla ekipa Hitne pomoći, kao i policija. "Dečak je u svesnom stanju, ali sa vidno teškim povredama, kolima Hitne pomoći hitno transportovan u bolnicu. Dijagnostikom je utvrđeno da

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »