Drama na Novom Beogradu: Dečak (14) pao sa visine od 10 metara! Ima teške povrede kičme
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Stravična nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara, saznaje "Telegraf.rs".
Kako saznajemo, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu i strmoglavio se u provaliju duboku više od deset metara. Na lice mesta odmah je stigla ekipa Hitne pomoći, kao i policija. "Dečak je u svesnom stanju, ali sa vidno teškim povredama, kolima Hitne pomoći hitno transportovan u bolnicu. Dijagnostikom je utvrđeno da










